HOP a SKOK

30.12.2013 19:38

 

Dne 8.5.2014 pořádáme II. ročník agility závodu HOP a SKOK.

 

 

Zde jsou ohlasy na první ročník agility závodu v naší režii :)))

 

Štěpánka Grégrová

Chtěla bych poděkovat za náš tým (Lišmen Zábřeh) pořadatelům za skvělé závody, perfektní organizaci a krásné ceny, které jste si pro nás nachystali :) Už se těšíme na další ročník vašich závodů :)

 

Kristý Lukešová

Super závody :-) super organizace,super pocasi,pesan behal ,tak jak bych ani necekala,Moc děkujeme a doufame ze treba pristi rok zase! :-D Zdravime a doufam,ze se jeste nekdy potkame :-)

 

Ilona Smrčková

Dnešní závody super, skvělá organizace, krásné parkury, tak příští rok zase. Za všechny učastníky ZKO Agility Uničov :))

 

Maruška Gadasová

Mockrát Vám děkujeme za super závody! :) Počasí vyšlo parádně,super organizace,Vaše jednání a vstřícnost byla úžasná,parkury odpovídající kategorii,pěkné místo na běhání,parádní ceny :) ..opravdu super :) Ještě jednou mockrát děkujeme :)

 

Adéla Havlíčková

Taky moc děkuji za skvělé závody! A jsem ráda, že i huskouni mají šanci porazit víc "agiliťácká" plemena o:)

 

Ludmila Bartošíková

Taky se připojuji k pochvale vašich závodů, byly moc povedené, dokonce i to počasí vyšlo, super organizace i ceny! Pesani jsou unavení a konečně nezlobí, tak třeba zase příští rok. Moc děkuji za všechny účastníky ZKO Krnov!

 

Miroslav Macíček

Taky moc děkujeme za super závody!! :-) I když se nám nedařilo,Calonku nějak zaskočila ta kladina,přesto bylo všechno skvělé!! Kladina se nakonec podařila a za to jsme získali spec.cenu od p.rozhodčího,která nás moc potěšila :-) Ještě jednou velké díky za krásně strávený závodní den u vás!! :-)

 

Zuzana Blažková

Moc děkujeme! Bylo to super! I počasí nám přálo, celkově to byl parádní den :)

 

Karolína Horčičková

Taky se přidávám, skvěle zorganizované, moc jsme si to užili

 

Aneta Krebsová

Taky se připojuji s pochvalou!! Závody byly výborné, vše klapalo, odsýpalo, lidičky z Vašeho klubu vstřícní a ochotní. Moc se mi líbilo i prostředí, hezké parkury, vše spíše předčilo očekávání a velmi za to děkuji :-)!!! Dokonce i to počasí nám nakonec přálo.

 

Adéla Bartlová

I já se musím připojit k pochvalám - skvělé závody, počasíčko opravdu jak na objednávku, výborná organizace, moc hezký areál a i přes náš tragikomický výkon jsme si to opravdu užily! :-) Děkujeme :-)

 

Helena Chrastilova

Ahoj, chci vám poděkovat za krásný svítící obojek. Růžence se na černé srsti úžasně vyjímá. Ale především smekám před dobrou organizací- i přes velký počet závodících týmů jste si poradili velmi dobře.

Těším se zas příště.

Helči Chrastilovic + Růža + Ťapka

 

Rosťa Veselý a Airinka,6. 5. 2013 11:48

Za všechny od nás z Kroměříže chci moc poděkovat za nádherně prožitou sobotu 4.5.u vás.Perfektní organizace,krásné prostředí,parkury,ceny,zajištěné občerstvení a i počasí vyšlo nádherné,co víc si přát.Samozřejmě,že se už teď těšíme na další akci u vás a rádi přijeme.Doufáme,že přijedete i vy k nám 26.10.na"Kostelanskou tlapku" a že se vám taky tak bude líbit u nás!!!Mějte se krásně! Agility Kroměříž

 

Květa Kouřilová

s opožděním děkujeme za krásné závody u vás ve Vikýřovicích.Na to že malamutrívr byla na svých prvních závodech a panička pekelně nervozní to nebylo špatné. Holt musíme získávat zkušenosti.Organizace perfektní a fajn lidi z řad pořadatelů.příště určitě zas dorazíme.

—————

Zpět